Як наносити шпалери?

ПІДГОТОВКА СТІН:

Поверхня повинна бути сухою, чистою і однотонно білою, без будь-яких сторонніх плям. Видалити старі шпалери, вапно, цвяхи і т. п. Вирівняти шпаклівкою, штукатуркою (під тип Бегонія, Гортензія обов’язково!) і заґрунтувати ґрунтом з КВАРЦОВИМ ПІСКОМ.

Під світлі типи шпалер неохдіно використовувати білосніжну кварцеву ґрунтовку.

Металеві та дерев'яні предмети (головки саморізів, цвяхів, шурупів, ДСП, фанера і т. п.) обробити олійною фарбою.

 

ПІДГОТОВКА ШПАЛЕР:

Висипати вміст пакета в пластмасову ємкість, розпорошити і розподілити сипучу суміш (пластифікатор) рівномірно по всьому об'єму. Налити ЗАГАЛЬНУ кількість теплої (+15+20°C) води у співвідношенні відповідно до типу шпалер згідно таблиці  і одразу перемішати (вручну або міксером*), щоб пластифікатор не збився в згустки, потім перемішати(вручну або міксером*) ще раз, щоб кольорові добавки рівномірно розподілились в масі (* - дивитись в таблиці відповідно до типу). Витримати замочені рідкі шпалери 7-8 годин (але не більше 24 годин). Після чого всю замішану масу повторно перемішати.

 

НАНЕСЕННЯ ШПАЛЕР:

Температура повітря в приміщенні повинна бути не нижче +10-+15С.

Не допускається часткове замішування пакета. На кожну окрему поверхню нанесення, змішувати потрібну кількість шпалер здатних покрити її цілком від кута до кута із одного замісу. Оскільки можливі незначні колірні коливання від партії до партії. Після того як закінчили покривати одну поверхню, а замішані шпалери залишились, їх можно додати до наступного замісу після процесу замочування.

Готову суміш нанести пластиковою теркою, рівномірно покриваючи поверхню товщиною 1-2 мм. Терка повинна прилягати до матеріалу під кутом 10-15 градусів (орієнтовно на великий палець).

 

ЧАС ВИСИХАННЯ:

Залежно від  температури і вологості повітря рідкі шпалери сохнуть 2-3 дні. Рекомендовано провітрювати приміщення!

 

Індивідуальна інформація по кожному типу рідких шпалер розміщена в таблиці на упаковці.