Повернення або обмін

Повернення товару в термін 14 календарних днів

Повернення товару здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». У період 14 каленарних днів, не враховуючи дня покупки, можна оформити повернення товару за умов:

-товар не був у експлуатації;

-збережені всі пломби;

-цілісність комплекту та упаковки не порушена;

-збережений документ який підтверджує оплату;

-виріб не належить до переліку товарів належної якості, повернення яких обмежено рішенням Кабінету Міністрів України (постанова від 19 березня 1994 року №172).

УВАГА! ПЕРЕВІРЯЙТЕ ПОСИЛКИ НА ПОШТІ, У РАЗІ ПИТАНЬ АБО НЕВІДПОВІДНОСТІ ТОВАРУ ОДРАЗУ ДЗВОНІТЬ +380503788255, ДЛЯ ШВИДКОГО ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ!

Повернення товару належної якості — це ті вироби, які зберегли свій зовнішній вигляд, властивості і характеристики, але покупець хоче повернути його з іншої причини: не підійшов колір, фактура. У Вас є лише 14 каленарних днів, щоб повернути товар і отримати назад свої гроші.
Що стосується повернення товару неналежної якості, то тут маються на увазі поламані вироби, недоукомплектовані або ті, які мають заводський брак. Відзначимо, що деякі відмінності товару від представлених на сайті фото не вважаються несправністю. Якщо Вас щось не влаштовує у товарі, обов'язково зв'яжіться з наши за номером телефону +380503788255 або залиште свої контакти у повідомленні. Наші співробітники зв'яжуться з Вами найближчим часом, щоб вирішити всі питання.

Якщо повернення або обмін відбувається за ініциативою покупця, транспортні витрати бере на себе покупець.

Витрати доставки за вини продавця здійснюються за рахунок продавця.

Повернення коштів за товар відбувається на протязі 3-х робичих днів після отримання посилки повернення.

Кошти повертаються на банківську карту покупця, для цього в письмовому вигляді пишете заяву в довільній формі про повернення товару, та вкладаєте оригінал в посилку повернення.

В заяві має бути ПІБ покупця, дата покупки, причина повернення, номер карточки для повернення коштів.